+90 264 291 45 00

TR     EN

Teknik Sunumlar

Teknik-Sunumlar

Genel Teknik Sunumlar Nedir?
Federal Elektrik olarak ürünlerimize yönelik hazırlamış olduğumuz kapsayıcı ve nitelikli sunum dosyalarıdır. Genel Teknik Sunumlar hiç soru sormadan direkt ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi sizlere sunum formatında getirmektedir.

Neden Genel Sunumlar Başlığı Altında Teknik Bilgiler Paylaşıyoruz?
Şirket olarak bilgi paylaşılır ve farklı zihinlerde tekrar yorumlanırsa; yenilik, verimlilik ve inovasyon odaklı çalışmaların bu topraklarda karşılığını görebileceğimize inanıyoruz. Bu doğrultuda üretim sahamızı, ürün teknik sunumlarımızı ve tecrübelerimizi bölgemizdeki tüm öğrencilerle paylaşma gayreti içinde olduğumuz gibi yazılı kaynaklar aracılığıyla ulaşılabilir olmasını kolaylaştırıyoruz. Öğrenciler, akademisyenler, ürünlerimizi geliştirmek isteyen çalışanlar, fikir geliştirmek isteyen ama yeterince Türkçe kaynak bulamayanlar, şirket çalışanlarımız ve sektör çalışanları bu bilgilerden yararlanmasını istiyoruz.

Nasıl Erişim Sağlayabiliriz?
https://federal.com.tr/teknik-sunumlar/ bağlantısı aracılığıyla sunum dosyalarımıza erişebilir, onlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Genel Teknik Sunumlara Hangi Zaman Aralığında Erişebiliriz?
Dijital olarak yayınlandığı için 7/24 her vakit erişim sağlayabilirsiniz.

Genel Teknik Sunumları Şirket içerisinde Kimler Hazırlıyor?
Sunum dosyalarımız tamamiyle alanında uzman mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Sürekli iyileştirme ve geliştirmenin takipçisi olduğumuz için bizlerle birlikte sunum dosyalarını da güncellemektedirler. Bilgiler her zaman güncel olarak mühendislerimiz tarafından yayına alınmaktadır.

Aradığınız ürünlerin, teknik sunumları üzerinden detaylarını öğrenebilir daha sonra kataloglarına gidebilir, seçim yaptığınız ürünü en yakın Federal Elektrik Yetkili Bayi veya merkezimize ulaşarak temin edebilir, iletişim bölümüyle konusunda uzman çalışanlarımızla her türlü soru ve sorununuzu ileterek destek alabilirsiniz.

Sunumlardan Kimler Faydalanabilir?

Herhangi bir sınırlama yoktur. Elektrik ile ilgilenenler, sektör için yetişen öğrenciler, akademisyenler, sektör çalışanları ve şirket çalışanlarımız fayda sağlayabilirler.

 

Sunumlara Erişmek için Formu Doldurmayı Unutmayın