+90 264 291 45 00

TR     EN

Ürün Seçim Sihirbazı

Sihirbaz

 

Ürün Seçim Sihirbazı (Cetveli) Nedir?
Motor Gücünü (kW) esas alarak Federal Elektrik ürünleri arasında ihtiyacınıza uygun ürünleri hızlı ve karşılaştırmalı bir şekilde ulaşabileceğiniz bir araçtır. 

Neden Ürün Seçim Sihirbazını Paylaşıyoruz?
Vakit kaybetmenizi istemiyor ve ürünlerimiz içerisinde en hızlı şekilde aradığınızı bulmanızı istiyoruz. Federal Elektrik olarak sektörün ihtiyaçlarını karşıladığımız geniş ürün gamımız içerisinde pratik bir aracın kullanışlı olacağını düşünüyoruz.

Nasıl Erişim Sağlayabiliriz?
https://federal.com.tr/sihirbaz/ bağlantısı aracılığıyla ürün seçim sihirbazı (cetveli) sayfasına erişebilirsiniz.

Ürün Seçim Sihirbazına (Cetveli) Hangi Zaman Aralığında Erişebiliriz?
Dijital olarak yayınlandığı için 7/24 her vakit erişim sağlayabilirsiniz.

Ürün Seçim Sihirbazı (Cetveli) Tablo Bilgilerini Kimler Hazırlıyor?
Tamamıyla alanında uzman mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Mühendislerimiz, sürekli iyileştirme ve geliştirmenin takipçisi olduğumuzdan dolayı tablo dosyalarını da güncellemektedirler.

Aradığınız ürünlerin, teknik sunumları üzerinden detaylarını öğrenebilir daha sonra kataloglarına gidebilir, seçim yaptığınız ürünü en yakın Federal Elektrik Yetkili Bayi veya merkezimize ulaşarak temin edebilir, iletişim bölümüyle konusunda uzman çalışanlarımızla her türlü soru ve sorununuzu ileterek destek alabilirsiniz.

Ürün Seçim Sihirbazı (Cetveli) Kimler Faydalanabilir?
Herhangi bir sınırlama yoktur. Elektrik ile ilgilenenler, sektör için yetişen öğrenciler, akademisyenler, sektör çalışanları ve şirket çalışanlarımız fayda sağlayabilirler.

Federal Elektrik Ürün Seçim Sihirbazı Sayfası aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi sizlere getirmektedir. Aradığınız ürünleri, motor gücü değerleri üzerinden seçtikten sonra kataloglarına gidebilir, seçim yaptığınız ürünü en yakın Federal Elektrik Yetkili Bayi veya merkezimize ulaşarak temin edebilir, iletişim bölümüyle konusunda uzman çalışanlarımızla her türlü soru ve sorununuzu ileterek destek alabilirsiniz.

 

Ürün Seçim Sihirbazı (Cetveli) için Formu Doldurmayı Unutmayın