+90 264 291 45 00

TR     EN


Federal’ler Üretim Tesislerinde

Federal’ler Üretim Tesislerinde

Federal’ler Üretim Tesislerinde

Yurt içi ve yurt dışı satış pazarlama ekibi, İş Geliştirme Birimi’nin organizasyonu ile Federal Elektrik’in üretim tesisinde 2 gün sürecek etkinlikte bir araya geldiler.

1990 yılından beridir alçak gerilim şalt ürünleri üretimi yapan Federal Elektrik, satış uzmanlarının yaratıcı yenilikçi fikirlerini ortaya çıkarmak ve motivasyonel oyunlarla ödüllendirmek için 27-28 Eylül tarihlerinde şirket merkezinde satış etkinliği düzenledi. ‘Türkiye’den Dünya’ya’ mottomuza sonuna kadar destek veren satış uzmanlarımız iki gün süren ve dolu dolu geçen bir etkinliğe katıldılar. Sürekli gelişme prensibinden yola çıkarak tüm ekip tekrar bir oryantasyon sürecine dahil oldular.

Federal Elektrik’te İlk Gün

Federal Elektrik olarak ürettiğimiz ürünler için verilen Teknik eğitimler ile başlayan ilk günün sonuna doğru, satış ekipleri Federal Elektrik üretim merkezini tekrardan tanıma fırsatı buldular. İlk gün teknik sunumlar kapsamında, sunum içi ödüllendirme aktiviteleri ile satış uzmanlarına verilen ödüller sayesinde eğlenceli dakikalar yaşanmasını da sağladı. Fabrika içerisinde tüm üretim hattının baştan sona gezilmesi ve üretilen ürünler hakkında teknik bilgilerin satış ekiplerine aktarılmasıyla devam eden etkinliğin ilk gün programı böylelikle sona erdi.

Federal Elektrik’te İkinci Gün

Federal Elektrik satış uzmanları günün ilk saatlerinde akredite IHP Test Laboratuvarına giderek Federal devre kesicilerin Kısa Devre Testine katılarak, devre kesicinin performansını gözlemlemişlerdir. Laboratuvar sonrasında Federal Elektrik’in Dijital Yaklaşımlar sunumunu dinleyen satış uzmanları iki günlük etkinlikte biriken enerjilerini cumartesi gününün tatil havasında ve sosyalliğin yüksek olduğu bir oyun programında attılar.

 

Motivasyonel Birliktelik

Değişen rekabet ortamına hızlı uyum sağlayıp rekabet avantajı elde edebilmek için en güvenilen, fark yaratacak olan kaynağa; yani bilgi, fikir alışverişi ve önerilere yatırım yapılması gerektiğini bilen Federal Elektrik, bu doğrultuda çalışanlarının yaratıcı ve yenilikçi fikirlerini hayata geçirmelerini sağlayacak motivasyonel ortamların oluşmasına çok önem veriyor. Federal Elektrik’teki 27 & 28 Eylül buluşmalarına katılan satış uzmanlarımız, deneyimlerini diğer grup arkadaşları ile paylaşarak farklı alanlardaki iyileştirmeleri tetiklemeleri amaçlanmıştır.

Federal Elektrik bu amaçla çalışanlarının ekip çalışmasındaki enerjilerini ödüllendirmek, motivasyonlarını yükseltmek, ve birlikte başarı hikayeleri yazabilmek için İş Geliştirme Birimi ile böyle bir etkinliği hayata geçirmiştir.

Federal Elektrik çatısı altında beraber çalıştığımız, satış uzmanı arkadaşlarımızın organizasyona gösterdikleri ilgi ve yenilikçi fikirlerin desteklenmeye açık olduğu gözlemlenmiştir. 27 & 28 Eylül buluşmalarına bir araya gelen satış uzmanlarımızın etkinlik sonunda kazandıkları bilgi ve motivasyon ile memnun bir şekilde, tekrar başka bir etkinlikte buluşmak üzere bölgelerine doğru yola çıktılar.

 

434 kez görüntülendi