+90 264 291 45 00

TR     EN


Federal Elektrik, VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’ndeydi

Federal Elektrik,  VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’ndeydi

 

Elektrik Mühendisleri Odası tarafından İzmir’de düzenlenen VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi‘ne 16 – 19 Ekim 2019 tarihleri arasında Federal  Elektrik olarak katıldık. Ülke genelinde elektrik ve ilgili sektörlerden katılan binlerce katılımcıya alçak gerilim, otomasyon, şalt ürünleri ve yenilenebilir enerjiye yönelik yeni ürünlerimizi sergilediğimiz giriş kattaki Z26 numaralı standımızda, ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk.

Elektrik ile ilgili sektörlerin gelişmesi, üniversite-sanayi işbirliğinin sağlanması, mühendislik uygulamalarının sunulması, teknik makalelerin paylaşılması gibi çeşitli amaçlara hizmet etmek amacıyla 2009 yılından beridir düzenlenen etkinlik, bu yıl kapılarını geçtiğimiz yıldan yine fazla ziyaretçiye açtı. Kongre ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilen sergide tanıttığımız ürünlerimiz alanındaki uzman kişiler ve sektör için yeni yetişen bireyler için büyük ilgi odağı oldu. Kurulduğumuz 1990 yılından beridir Federal Grup olarak bizlerde alçak gerilim otomasyon ve şalt malzeme, doğalgaz sayacı, mermer ve imalat sanayi sektörlerindeki tecrübelerimizi aktardığımız ürünlerimizle sektörümüz ile ilgilenen ziyaretçilerimizi bilgilendirdik.

Ziyaretçilerimize sunduğumuz; küresel sürdürülebilirlik hedeflerini desteklediğimiz yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji üretimi sırasında kullanılabilecek yeni DC ürünleri serimiz, motorlu yük ayırıcılarımız, yenilenen tasarımıyla daha geniş kablo çapına sahip akım transformatörlerimiz, enerji panolarında faz göstergesi olarak kullanılabilecek sinyal lambalarımız, 400V’tan 50kVAR’a genişletilen güç kondansatörlerimiz, amper aralığı genişletilen motor koruma şalterlerimiz ve termik rölelerimiz ile özellikle son zamanlarda şirketimize gelen tüm istekleri, fikir ve önerileri dikkate alarak hazırladığımız ürünlere olan ilginin yüksek olması sektörle birlikte geliştiğimizin güzel bir göstergesi oldu.

Ege’nin incisi İzmir’de, Federal Elektrik’in yerli ve milli sermaye ile başlayan yolculuğunu küresel alana taşımamızda bizlere yardımcı olacak; öğrenciler, geleceğin mühendisleri, bilim insanları, profesyoneller ve sektör içerisindeki diğer yol arkadaşlarımızla fuar sırasında tanışma fırsatını da yakaladık.

Dikkate aldığımız tüm bu bildirimler sonucunda yeni ve kendi grubunda başarılı ürünler ortaya çıkarmak amacıyla Federal Elektrik olarak çalışmaya devam edeceğiz.

 

633 kez görüntülendi