+90 264 291 45 00

TR     EN


Federal Elektrik A-TECH 2019 Fuarına Katıldı

Federal Elektrik A-TECH 2019 Fuarına Katıldı

Federal Elektrik A-TECH 2019 Fuarına Katıldı

Federal Elektrik olarak, 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren A-TECH Fuarı’nda yer aldık.

Federal Elektrik, elektrik sektörünün önde gelen firmalarının katıldığı, sürdürülebilir geleceği destekleyen akıllı bina teknolojilerinin tanıtıldığı Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı A-TECH’e katıldı. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve geleceğin evlerinde kullanılacak teknolojilerin sergilendiği fuarda Federal Elektrik, yenilikçi çözümlerini ziyaretçilerine tanıttı.

Akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren ve kamu kurumları ile özel sektörü buluşturan A-TECH fuarı yoğun katılımla gerçekleşti. Düzenlenen etkinlikler, konusunda uzman kişiler ve akademisyenlerin teorik ve uygulamalı sunumları ile fuar, sektör için önemli bir yer tutuyor.
Yoğun katılımcısı olan fuarda özel ürünlerin stantta olması ilgiyi daha da özel hale getirdi. Sektör firmalarının yanı sıra ülkemiz devlet kurumlarından yetkililerin ilgi göstermesi bizleri mutlu etti. Başarılarla dolu kültürümüzü oluşturduğumuz topraklarda, deneyimlerimizi aktarmak Federal Elektrik olarak bizler için ayrı önemlidir. Hem bu topraklara hem küresel piyasalarda ihtiyaç duyulan ürünleri tasarlayarak kısa bir süre zarfında elektrik idarelerince onaylı marka konumuna geldik.
“Türkiye’den Dünya’ya!” mottosuyla Ankara’da olmak Federal Elektrik olarak yaptığımız tüm çalışmaların önemini hatırlatıcı niteliktedir.

Fuar Standımızda Yer Alan Ürünlerin Tamamı için;
https://federal.com.tr/urunlerimiz/

 

1.838 kez görüntülendi