+90 264 291 45 00

TR     EN


Federal Çocuk Şenliği

Federal Çocuk Şenliği

Federal Elektrik, çalışanlarının çocukları için, yeni bir etkinliğe imza attı. 25 Ağustos Cuma günü yapılan etkinlikte çocuklar büyük sürprizlerle karşılaştı.

Çocukların çoğu, özellikle de minik eller, anne- babalarının para kazanmak, onlara hediye almak için her gün işe gittiğini düşünürler. Çünkü ebeveynlerin çoğu onları böyle düşünmeye yönlendirir. İşyerinin nasıl bir yer olduğunu, orada ne iş yapıldığını sadece duyumları ile öğrenirler. Buradan yola çıkarak böyle bir etkinliğe karar verdiklerini belirten, Federal Elektrik Genel Müdür Yardımcısı Mesut Nurdoğan yapılan faaliyetle ilgili bizimle düşüncelerini paylaştı.

“ Biz kurulduğumuz yıldan beri aile etkinliği yapan firmaların başında yer aldık. Her sene çalışanlarımızın aileleri ile bir araya gelmenin keyfini yaşadık. Bu sene farklı bir uygulama yapma fikri doğdu. Yıllardır yaptığımız organizasyonlarda kullandığımız mekanlar farklıydı. Oysa biz bir aileyiz ve ailemizin günlerinin nerede, nasıl geçtiğini diğer minik bireylerin de bilmesi gerektiğini düşündük. Bu nedenle fabrikamızı tüm çalışanlarımızın ailelerine açma fikrini geliştirdik. Fabrika gezisinin ardından, bir dizi sürprizlerle günü mutlu bir şekilde bitirmelerini arzu ediyoruz.”

1.782 kez görüntülendi